fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Cena
Type at least 1 character to search
Alexander McQueen
/ / / Alexander McQueen
Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Oprawki Alexander McQueen

Odkryj niezwykłe oprawki Alexander McQueen – wyjątkowy wybór okularów stworzonych przez znanego brytyjskiego projektanta Alexandra McQueena, dla mężczyzn i kobiet.

Bez względu na to, czy Twoja dusza jest artystyczna, czy jesteś biznesowym liderem lub pasjonatką mody, oprawki Alexander McQueen mają potencjał stać się istotnym elementem Twojego stylu. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby oddać Twoją wyjątkową Osobowość. Odkryj okulary korekcyjne o klasycznych liniach, z ikonicznym logo marki w postaci czaszki lub nowoczesne, kanciaste oprawki okularowe ozdobione metalowymi ćwiekami. Od tradycyjnych, męskich prostokątnych oprawek do damskich, kocich okularów.

Ekskluzywne i ponadczasowe – to idealne określenia dla naszej selekcji oprawek Alexander McQueen. Wyraź swoją oryginalność i postaw na oprawki, które zmieniają oblicze mody.

Okulary korekcyjne Alexander McQueen

Kolekcja Alexander McQueen powstała zgodnie z surowymi normami, przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Wytrzymały acetat zapewnia wygodę i niezawodność.  Wybierz oprawkę w subtelnych odcieniach, wyrazistej czarnej ramie lub odważnych kolorach. Następnie dopasuj rodzaj soczewek okularowych (soczewki z antyrefleksem, fotochromowe, z filtrem światła niebieskiego, progresywne, specjalistyczne żółte i czerwone) do swoich potrzeb. Więcej informacji o soczewkach znajdziesz na naszej stronie. Następnie, zakończ zamówienie w koszyku. Klikając “Kontynuuj zamówienie”, przeniesiesz się na stronę, gdzie będziesz mógł podać informacje z recepty, niezbędne do finalizacji zamówienia. W razie pytań, wątpliwości lub problemów, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Przejrzyj naszą kolekcję i odnajdź idealne oprawki Alexander McQueen już dziś. Wykreuj niepowtarzalny wygląd, oddając to, co w Tobie autentyczne i niezwykłe.