fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Cena
Type at least 1 character to search
Do góry
Harry Lary's
/ / / Harry Lary's
Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oprawki Harry Lary’s

Marka Harry Lary’s to luksusowa marka okularów, której historia ma swoje korzenie w latach 80. XX wieku, gdy sam Harry Lary założył ją w Paryżu, we Francji. Jego celem było stworzenie czegoś nowego i niezwykłego w świecie mody okularowej, wykraczając poza utarte szlaki.

Linia okularów Harry’ego Lary oferuje odważne oprawki, które łączą w sobie oryginalność i elegancję. Obecnie marka charakteryzuje się retro-futurystycznymi kształtami o niekonwencjonalnym i ponadczasowym szyku. Francuski dom okularowy oferuje oryginalne oprawki Harry Lary’s, które łączą w sobie niezwykłe kolory, ekskluzywne materiały i czyste wzornictwo; nadając im niepowtarzalny styl. Specjaliści wykonują całą kolekcję ręcznie we Francji, wykorzystując najlepsze techniki rzemieślnicze i tradycyjne know-how. Wszystkie oprawki wykonane są z wysokiej jakości acetatu pochodzącego ze starego, prestiżowego włoskiego domu Mazzucchelli.

Okulary korekcyjne Harry Lary’s

Po wybraniu wymarzonych przez siebie oprawek dopasuj rodzaj soczewek okularowych (soczewki z antyrefleksem, fotochromowe, z filtrem światła niebieskiego, progresywne, specjalistyczne żółte i czerwone) do swoich potrzeb. Więcej informacji o soczewkach znajdziesz na naszej stronie. Następnie, zakończ zamówienie w koszyku. Klikając “Kontynuuj zamówienie”, przeniesiesz się na stronę, gdzie będziesz mógł podać informacje z recepty, niezbędne do finalizacji zamówienia. W razie pytań, wątpliwości lub problemów, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Oprawki okularowe Harry Lary’s wyróżniają się jakością, nowoczesną technologią oraz innowacyjnym designem. Jeżeli poszukujesz okularów, które nie tylko spełniają funkcjonalne wymagania, ale także wyrażają Twój indywidualny styl, to oprawki korekcyjne Harry Lary’s są idealnym wyborem.

Zobacz też: Okulary Harry Lary’s męskie | Okulary Harry Lary’s  damskie