fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Cena
Type at least 1 character to search
Niebagatela
/ / / Niebagatela
Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oprawki Niebagatela

Marka Niebagatela to polska manufaktura opraw okularowych, w której każdy model jest w całości ręcznie wykonany z drewna. To nie tylko marka, to synonim doskonałej jakości i wyjątkowego stylu w świecie okularów. Marka zdobyła zaufanie klientów, oferując unikatowe wzornictwo i nowatorskie podejście do produkcji oprawek.

Oprawki Niebagatela są doskonałym wyborem dla osób, które lubią zaskakiwać swoje otoczenie efektownymi dodatkami. Połączenie klasycznego fasonu oprawek z naturalnym surowcem sprawia, że efekt jest zarówno zaskakujący, jak i niezwykle elegancki. To wyzwanie połączenia oryginalności z klasyką, ale polska marka Niebagatela, specjalizująca się w ręcznej produkcji drewnianych oprawek, udowadnia, że to możliwe. Dodatkowo poza ciekawym wglądem oprawki z drewna charakteryzują się niezwykłą lekkością i dużą wytrzymałością.

Dbamy o naszą planetę. Okulary Niebagatela wykonane są z naturalnego surowca, jakim jest drewno. Proces produkcji oprawek okularowych Niebagatela opiera się na zrównoważonych praktykach, minimalizując wpływ na środowisko. Wybierając nasze produkty, wybierasz nie tylko jakość, ale także troskę o naszą wspólną przyszłość.

Okulary korekcyjne Nibagatela

Wybierz oprawkę w subtelnych odcieniach, wyrazistej czarnej ramie lub odważnych kolorach. Następnie dopasuj rodzaj soczewek okularowych (soczewki z antyrefleksem, fotochromowe, z filtrem światła niebieskiego, progresywne, specjalistyczne żółte i czerwone) do swoich potrzeb. Więcej informacji o soczewkach znajdziesz na naszej stronie. Następnie, zakończ zamówienie w koszyku. Klikając “Kontynuuj zamówienie”, przeniesiesz się na stronę, gdzie będziesz mógł podać informacje z recepty, niezbędne do finalizacji zamówienia. W razie pytań, wątpliwości lub problemów, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Daj się porwać w unikalne uniwersum oprawek okularowych Niebagatela. Odkryj na własnych oczach ich niezwykły urok i odkryj w sobie nutę ekstrawagancji. Wybierz klasykę w eko wydaniu i zainwestuj w oprawki, które podkreślą Twoją Osobowość.

Zobacz też: Okulary Niebagatela męskie | Okulary Niebagatela damskie