fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Cena
Type at least 1 character to search
Prodesign Denmark
/ / / Prodesign Denmark
Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Oprawki Prodesign Denmark

Prodesign Denmark to wysokiej jakości marka okularów założona w Danii w 1973 roku. Marka od początku swojej działalności wierzy, że okulary to coś znacznie więcej niż tylko ich funkcja. Firma posiada dogłębną ekspertyzę w obszarze optyki, kładąc szczególny nacisk na tworzenie i doskonalenie każdej oprawki, dopóki nie osiągnie idealnego wykończenia.

Marka Prodesign Denmark kładzie nacisk na odpowiedzialność społeczną i ekologiczną. Proces produkcji opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju, minimalizując wpływ na środowisko. Wybierając okulary z logo Prodesign Denmark, klienci wybierają nie tylko jakość, ale także dbałość o naszą planetę. Okulary Prodesign Denmark została wykonana zgodnie z rygorystycznymi standardami, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Błyszczący acetat i monelowy metal to materiały, które zapewniają wygodę i trwałość.

Okulary korekcyjne Prodesign Denmark

Wybierz oprawkę w subtelnych odcieniach, wyrazistej czarnej ramie lub odważnych kolorach. Następnie dopasuj rodzaj soczewek okularowych (soczewki z antyrefleksem, fotochromowe, z filtrem światła niebieskiego, progresywne, specjalistyczne żółte i czerwone) do swoich potrzeb. Więcej informacji o soczewkach znajdziesz na naszej stronie. Następnie, zakończ zamówienie w koszyku. Klikając “Kontynuuj zamówienie”, przeniesiesz się na stronę, gdzie będziesz mógł podać informacje z recepty, niezbędne do finalizacji zamówienia. W razie pytań, wątpliwości lub problemów, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Daj się porwać unikalnemu świecie oprawek okularowych Prodesign Denmark. Nasze kultowe kolekcje są różnorodne, a jednocześnie zawsze wyjątkowe. Odkryj ich różnorodność pod względem jaskrawych kolorów, przyciągającym wzrok detalom czy też stonowanym klasycznym modelom.

Zobacz też: Okulary Prodesign Denmark męskie | Okulary Prodesign Denmark  damskie