fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Do góry
Sklep
BLUE CONTRso zoom
BLUE CONTRso
Full Screen

Blue Control

(1 opinia)

450,00 

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu.


Powłoka Blue Control od marki Hoya to wysokiej jakości, specjalistyczna powłoka antyrefleksyjna, która sprawdzi się idealnie osobom mającym do czynienia z wyświetlaczami elektronicznymi przez większość dnia – pracującym przy komputerze, na telefonie, a także przy sztucznym świetle.

Neutralizuje szkodliwy nadmiar niebieskiego światła, da ulgę osobom zmagającym się z zaczerwienieniem i przesuszeniem oczu, uczuciem zmęczenia i bólem głowy po wielogodzinnej ekspozycji na sztuczne światło niebieskie. Dodatkowo posiada właściwości antystatyczne, zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia oraz łatwiejsze czyszczenie. Posiada niebieski odblask.

 

Opis

This post's average rating is: 5

W porównaniu z powłoką Szajna Led Control (drugą proponowaną do komputera na naszej stronie), Blue Control jest nieco mocniejsza. Wybierz ją jeśli okulary blokujące światło niebieskie mają być dedykowane do pracy przed ekranem lub jeśli poszukujesz kolejnej pary okularów.

UWAGA! Przez soczewki z tą powłoką, będziesz widział nieco cieplejszy obraz. Nie polecamy jej zatem do pracy przy komputerze osobom, dla których istotne jest dokładne odróżnianie kolorów (np. grafikom, projektantom).

Soczewki z tą powłoką możesz kupić w różnych stopniach pocienienia (1.50, 1.54, 1.60, 1.67, 1.74).

Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz jedynie podstawowe pocienienie 1.50. Dostępne moce: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.

Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub pocienieniu SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – zamówienia telefoniczne lub mailowe są również sprawnie realizowane.

1 opinia dla Blue Control

  1. Sylwia

    Polecam soczewki Blue Control od Hoya. Jako studentka, spędzam wiele godzin przed ekranem laptopa i zauważyłam wyraźną poprawę w redukcji zmęczenia oczu podczas korzystania z urządzeń elektronicznych. Dla mnie są absolutnie niezbędne.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *