fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Sklep
BLUE CONTRso zoom
BLUE CONTRso
Full Screen

Blue Control

(1 opinia)

Original price was: 450,00 zł.Current price is: 360,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 360,00  zł.

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu.


Powłoka Blue Control od marki Hoya to wysokiej jakości, specjalistyczna powłoka antyrefleksyjna, która sprawdzi się idealnie osobom mającym do czynienia z wyświetlaczami elektronicznymi przez większość dnia – pracującym przy komputerze, na telefonie, a także przy sztucznym świetle.

Neutralizuje szkodliwy nadmiar niebieskiego światła, da ulgę osobom zmagającym się z zaczerwienieniem i przesuszeniem oczu, uczuciem zmęczenia i bólem głowy po wielogodzinnej ekspozycji na sztuczne światło niebieskie. Dodatkowo posiada właściwości antystatyczne, zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zabrudzenia oraz łatwiejsze czyszczenie. Posiada niebieski odblask.

 

Opis

This post's average rating is: 5

W porównaniu z powłoką Szajna Led Control (drugą powłoką do komputera proponowaną na naszej stronie), Blue Control jest nieco mocniejsza. Wybierz ją jeśli okulary blokujące światło niebieskie mają być dedykowane do pracy przed ekranem lub jeśli poszukujesz kolejnej pary okularów.

UWAGA! Przez te soczewki będziesz widział nieco cieplejszy obraz. Nie polecamy ich, jeśli istotne jest dla Ciebie dokładne odróżnianie kolorów (np. jesteś grafikiem, projektantem).

  • Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz podstawowe pocienienie 1.50 dla mocy: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.
  • Soczewki z tą powłoką możesz kupić również w większych stopniach pocienienia (1.53, 1.56, 1.60, 1.67, 1.74).
  • Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub cieńszych i lżejszych – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

1 opinia dla Blue Control

  1. Sylwia

    Polecam soczewki Blue Control od Hoya. Jako studentka, spędzam wiele godzin przed ekranem laptopa i zauważyłam wyraźną poprawę w redukcji zmęczenia oczu podczas korzystania z urządzeń elektronicznych. Dla mnie są absolutnie niezbędne.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *