fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Sklep
ENROUTEso zoom
EnRoute_EMEA_main_LR zoom
ENROUTEso
EnRoute_EMEA_main_LR
Full Screen

Enroute Pro

Original price was: 900,00 zł.Current price is: 690,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 690,00  zł.

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu do opraw dostępnych w naszym sklepie. Montaż do oprawy własnej prosimy konsultować indywidualnie TUTAJ.


Soczewki EnRoute Pro od marki Hoya to specjalistyczne soczewki dedykowane zawodowym kierowcom, pozwalające ograniczyć wysiłek układu wzrokowego i zapewniające maksymalnie komfortowe widzenie. Posiadają specjalnie opracowany filtr redukujący efekt olśnienia (Glare Filter) oraz filtr podwyższający kontrast obrazu (skutkujący mniejszym rozproszeniem światła oraz ograniczający efekt olśnienia od reflektorów ledowych i ksenonowych). Zapewniają poprawę jakości widzenia w trudnych warunkach pogodowych (o zmroku, we mgle i w deszczu).

To soczewki odporne na zarysowania, o właściwościach antystatycznych co ułatwia czyszczenie i zapobiega szybkiemu brudzeniu się. Posiadają delikatny niebiesko-fioletowy odblask oraz przyciemnienie ok. 15%.

Opis

  • Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz soczewki pocienione 1.60 dla mocy: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.
  • Soczewki z tą powłoką możesz kupić również w większym stopniu pocienienia (1.67).
  • Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub cieńszych i lżejszych – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji

Napisz pierwszą opinię o „Enroute Pro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *