fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Obszar roboczy 3so zoom
Zrzut ekranu 2021-02-5 o 16.56.07 zoom
Obszar roboczy 3so
Zrzut ekranu 2021-02-5 o 16.56.07
Full Screen

Eyedrive

520,00 

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu do opraw dostępnych w naszym sklepie. Montaż do oprawy własnej prosimy konsultować indywidualnie TUTAJ.


Powłoka antyrefleksyjna EyeDrive od JZO (Jeleniogórskich Zakładów Optycznych) to specjalistyczna, wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna stworzona dla kierowców. Zastosowana w niej unikatowa technologia Reflect Control minimalizuje drażniący efekt spowodowany zbyt dużą ilością rozproszonego światła i polepsza kontrast widzenia. Zapewni większy komfort jazdy w nocy, o zmroku lub w nieprzychylnych warunkach pogodowych. Odporna na zarysowania, hydrofobowo-oleofobowa konstrukcja gwarantuje łatwiejsze utrzymanie soczewek w czystości oraz szybsze odparowywanie. Posiada bursztynowo-złoty kolor odbicia resztkowego. Sprawdzi się zarówno w okularach do codziennego stosowania jak i w dodatkowej parze do samochodu.

Opis

  • Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz podstawowe pocienienie 1.50 dla mocy: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.
  • Soczewki dla kierowców JZO możesz kupić wyższym stopniu pocienienia (1.60).
  • Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub cieńszych i lżejszych SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji

Napisz pierwszą opinię o „Eyedrive”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *