Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Do góry
Sklep
DRIVEso zoom
Dzialanie Drive Control NOC zoom
DRIVEso
Dzialanie Drive Control NOC
Full Screen

Drive NanoAG

360,00 

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu.


Powłoka Drive NanoAG od polskiej marki Szajna to specjalistyczna powłoka antyrefleksyjna dedykowana dla kierowców. Neutralizuje niekomfortowe odblaski dzięki kontroli światła halogenowego i ksenonowego. Podczas jazdy samochodem pozwoli Ci wyraźniej widzieć oraz mniej mrużyć oczy czy wytężać wzrok. Wysokiej jakości powłoka hydrofobowo-oleofobowa zapewnia łatwiejsze czyszczenie soczewek, wolniejsze brudzenie się i szybsze odparowywanie. Utwardzona i przejrzysta, posiada niebiesko-fioletowy odblask i jest subtelnie przyciemniona (ok. 10 %). Wzbogacona o mikrowarstwę jonów dodatnich srebra, nakładaną po obu stronach szkieł, ma działanie antyseptyczne oraz zatrzymuje rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych (bakterii, wirusów i grzybów).

Opis

Soczewki z tą powłoką możesz kupić w różnych stopniach pocienienia (1.50, 1.53, 1.56, 1.60, 1.67)

Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz jedynie podstawowe pocienienie 1.50. Dostępne moce: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.

Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub pocienieniu SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – zamówienia telefoniczne lub mailowe są również sprawnie realizowane.

Recenzje

Najwyraźniej nie ma jeszcze opinii o tym produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drive NanoAG”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *