Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Do góry
Sklep
/ / fotochrom, Hoya, Szkła korekcyjne / Sensity II Szare
soczewki fotochromatyczne Sensity szare zoom
soczewki fotochromatyczne Sensity brązowe zoom
soczewki fotochromatyczne Sensity szare
soczewki fotochromatyczne Sensity brązowe
Full Screen

Sensity II Szare

720,00 

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu.


Soczewki fotochromowe Hoya Sensity mają na celu zapewnić użytkownikowi wysoki komfort widzenia niezależnie od zmiennych warunków oświetlenia. Technologia Stabilight gwarantuje niezmienną efektywność działania soczewek w różnych okolicznościach, warunkach klimatycznych i o różnych porach roku. Charakteryzują się mocnym i szybkim przyciemnieniem (do poziomu równego okularom przeciwsłonecznym z filtrem kategorii 3) i jednocześnie sprawnym rozjaśnianiem się do pełnej przejrzystości w pomieszczeniach. Stale zapewniają całkowita ochronę przed promieniowaniem UV.

Powłoka Hi-Vision LongLife zapewnia najwyższą klarowność obrazu, łatwą pielęgnację oraz zwiększoną odporność na zarysowania.

Przyciemnienie: wstępne 7% – maksymalne 88%.

Opis

Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz jedynie szare fotochromy (na stronie, na której się znajdujesz) lub brązowe fotochromy (pod tym linkiem) w podstawowym pocienieniu 1.50. Dostępne moce: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.

Te soczewki możesz kupić również w innych kolorach i w różnych stopniach pocienienia (1.50, 1.53, 1.60, 1.67).

Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy, pocienieniu lub kolorze zabarwienia SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – zamówienia telefoniczne lub mailowe są również sprawnie realizowane.