fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
Sklep
/ / progresywne, Szkła korekcyjne / Soczewki Progresywne
Pole widzenia Progres zoom
logo szajna pion zoom
Hoya_Corporation-Logo.wine zoom
unnamed zoom
Pole widzenia Progres
logo szajna pion
Hoya_Corporation-Logo.wine
unnamed
Full Screen

Soczewki Progresywne

Każdy z wadą wzroku zarówno do dali jak i do bliży wie, jak uciążliwe są częste zmiany okularów. Niekiedy mogą niekorzystnie wpływać na nasz wzrok, chociażby przy odruchowym spojrzeniu na rozmówcę przez okulary do czytania. Z pomocą przychodzi zaawansowana technologia optyczna. Wyraźne widzenie na każdą odległość z płynnym przejściem mocy pomiędzy dalą a bliżą – taką swobodę może Ci zapewnić wyłącznie jedna para okularów progresywnych.

Wspaniała i zarazem skomplikowana konstrukcja soczewek progresywnych wymaga indywidualnego dopasowania do użytkownika – jego stylu życia, wymagań, priorytetów oraz budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

przeprowadzimy kluczowy wywiad, dokładniej poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania żeby móc Ci zaproponować najodpowiedniejszą i najkorzystniejszą ofertę.

mail: [email protected]
telefon: 791 333 405 / 507 933 122

 

 

Opis

Soczewki progresywne są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących uwolnić się od kilku par okularów. Idealnie sprawdzą się również u osób dotkniętych prezbiopią (starczowzrocznością) – to fizjologiczna zmiana pojawiająca się zazwyczaj po 40. roku życia, która polega na zmniejszeniu się elastyczności soczewki oka i zaburzeniu mechanizmu akomodacji (dostosowywania się oka do widzenia przedmiotów w różnych odległościach).

Posiadamy szeroką ofertę soczewek progresywnych od różnych producentów. Od najbardziej podstawowych, uniwersalnych i ekonomicznych opcji do indywidualnie projektowanych, zaawansowanych i specjalistycznych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu, po dokładnym wywiadzie przedstawimy Ci kilka propozycji. Chcemy pomóc Ci widzieć jak najlepiej.