fbpx
Okulary
Rozmiar
Marka
Materiał
Kształt
Kolor
Styl
Producent
Cena
Type at least 1 character to search
CZERWO zoom
001001 zoom
000000 zoom
210811_3980 zoom
CZERWO
001001
000000
210811_3980
Full Screen

Czerwone

550,00 

Podana cena obejmuje parę soczewek wraz z usługą montażu do opraw dostępnych w naszym sklepie. Montaż do oprawy własnej prosimy konsultować indywidualnie TUTAJ.


Świat pędzi a my razem z nim – nic w tym nadzwyczajnego. Żeby nadążyć w pracy – patrzymy na komputer, w chwili przerwy – na telefon, w domu – na telewizor. Problemy ze snem, zmęczenie i zaczerwienienie oczu, bóle głowy – to skutek gonitwy, który odbiera całą przyjemność z najważniejszej podróży. Zobacz z niej jak najwięcej!

 

Specjalistyczne czerwone soczewki maksymalnie odcinają światło niebieskie. Jeśli stale korzystasz z urządzeń elektronicznych a natura Twojej pracy wymaga nocnej aktywności, nosząc te soczewki wieczorem (około 2h przed snem) możesz wesprzeć swoją walkę z przewlekłym zmęczeniem za dnia, bezsennością i migreniami wynikającymi z intensywnego trybu życia.

 

Pamiętaj: światło niebieskie samo w sobie jest naturalnym zjawiskiem, dzięki temu emitowanemu przez słońce Twój organizm budzi się do pracy każdego poranka. Jednak nadmiar sztucznego światła niebieskiego (emitowanego przez ekrany i sztuczne oświetlenie ledowe), szczególnie w godzinach wieczornych, wpływa destrukcyjnie na Twoje zdrowie. Żeby nie ingerować zbyt mocno w naturalny mechanizm oka, używaj specjalistycznych okularów tylko wtedy gdy jest to wskazane.

Opis

Dlaczego okulary dla zmęczonych oczu mogą Ci pomóc – nie tylko ze wzrokiem?

Organizm każdego z nas funkcjonuje wg. rytmu dobowego. Światło odgrywa ogromną rolę w regulacji tego rytmu, a organem najbardziej na nie wrażliwym są oooczywiście oczy.

Przy współczesnym trybie życia: intensywnej pracy, również w godzinach nocnych, nieregularnym śnie i posiłkach – rytm zostaje zaburzony. Wykazano, że ma to duży wpływ na rozwój stanów zapalnych skutkujących poważnymi chorobami cywilizacyjnymi.

Wiemy, że wstawanie i kładzenie się ze słońcem dla wielu nie jest dziś opcją. Dla nas również. Niemniej dbajmy o siebie:

– ekspozycją na naturalne światło słoneczne gdy tylko jest to możliwe, szczególnie zaraz po przebudzeniu,

– zapewnieniem sobie regularnych przerw przy ekspozycji na sztuczne światło niebieskie,

– minimalizacją sztucznego światła po zmroku, szczególnie szkodliwego, niebieskiego światła emitowanego przez ekrany i oświetlenie ledowe,

– zoptymalizowaną ochronę oczu w ciągu dnia  – w tym pomogą Ci okulary ze specjalistycznymi powłokami, które znajdziesz u nas w kategorii „do komputera”

– specjalistyczną ochronę oczu po zmroku – w tym pomogą Ci okulary z powyższymi soczewkami specjalistycznymi.

Do tego zbilansowana dieta, odpowiednie nawodnienie i regularny sen – tak niewiele, a tak duuużo!

 

    • Dla Twojego komfortu i maksymalnego zadowolenia, automatycznie przez stronę zakupisz podstawowe pocienienie 1.50 dla mocy: sfera od -3.00 do +3.00, cylinder od -2.00 do +2.00.
    • Jeśli potrzebujesz soczewek o innej mocy lub cieńszych i lżejszych – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji

Napisz pierwszą opinię o „Czerwone”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *